LKS Woszczyce - strona nieoficjalna

Orzesze II - LKS Woszczyce
LKS Brzeźce - LKS Mizerów
ABR Tychy - Studzionka II

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Remis ze Zrywem.

• autor: lkswoszczyce, 2009-10-28 11:14

Sąsiad z dołu tabeli pokazał nam wszystkie nasze błędy. Po zdobyciu bramki przez Gajdę oddaliśmy całkowicie pole piłkarzom z Pszczyny. Chłopcy z LKS-u Woszczyce poprostu stanęli. Nie ma sie co dziwić, w końcu musieli tyrać przez 15 minut !! Niby w tym nic dziwnego ale dlaczego cała "b" klasa ma lepszą kondycję od naszych chłopców... Miejmy nadzieję, iz trener w okresie zimowym pokaże naszym ambitnym piłkarzom co znaczy przygotowanie fizyczne. Widać tego nam brakuje w tym momencie najbardziej. Bramkę na wagę remisu zdobył niezawodny Kliś Marek.

LKS Woszczyce 2-2 Zryw Pszczyna

-Gajda

-Kliś

autor: ~anonim 2009-10-28 17:35:19

avatar proponuje żeby autor tego tekstu sam wziął sie za trenowanie i pokazał piłkarzom LKS-u jaki jest dobry skoro potrafi tylko obrażać....

autor: ~autor 2009-10-28 23:32:40

avatar

tabela klasy "b" miejsce ostatnie, więszość meczy przegrana przez problemy kondycyjne - to nie obraza to fakty.to jest raczej logiczne. beda powody do chwalenia to to zapewne nastąpi. należy chwalić zawodników za to iż przegrai prawie wsztskie mecze? można ich pochwalic za to iż w ogole grają.ale nie za gre, a to się przweaznie opisuje po meczu.ma sie sam oszukiwać czy ich mam oszukiwać.

dla tych co lubią się oszukiwać:

po cudownej grze zremisowalismi z niestey bardziej wybieganymi chłopcami z pszczyny, którzy mają tyle punktów ile my i dwa mecze zaległe.gra ofensywna była bliska ideału, a w obronie byismy nie do przejścia.

autor: ~dupar 2009-10-30 21:37:15

avatar

Szpiechu jedziesz po wszystkich jak idzie. Jeszcze tylko 2 mecze, konkretne zakonczenie a dziki zrobia reszte. Do zobaczenia za 5 lat. A jak nie dziki to sam o to zadbam i pan Gorzawski (albo pan Bortlik)

autor: ~autor 2009-10-30 23:55:06