Logowanie

Aktualności

Dalej nie wychodzi!

• autor: lkswoszczyce, 2009-10-13 11:04

Trudno było nam liczyć na punkty w Warszowicach, jeżeli od 3 sezonów regularnie na ich terenie przegrywamy. Dodać do tego naszą formę i pozycję w tabeli - ciężko było się doszukać jakichkolwiek pozytywnych akcentów. To, że lepiej gramy ostatnio? Jakoś punktów z tego nie ma. Jak zwykle dobry początek meczu, ba nawet dobra cała pierwsza połowa i frajerskie zachowanie zaraz po gwizdku na 2 cześć meczu...panowie piłkarze LKS-u Woszczyce wyglądali w tym okresie spotkania na lekko nie rozumiejących jak gra się w pikę i gdzie ta piłka w ogóle się znajduje.  (ciąg dalszy w opcji "więcej")

KS Warszowice 3-1 LKS Woszczyce

-81' Gajda Krzysztof

Żenujace...zwłaszcza patrząc na słabą grę Warszowic. Pozatym niektórym powinno dać do myślenia ich utrata sił po 30 minutach meczu, podczas gdy nasz 50 letni trener śmiga po boisku niczym niestrudzony atleta.To też musi być dla niektórych żenujące. Mam nadzieję,  jestem przekonany , że to tylko problemy kondycyjne naszych zawodników, a nie marne podejście do swoich obowiązków. W pierwszej połowie strzałów próbowali Tkocz, Gajda , Budniok z wolnego. Bramkę zdobył Krzysio pod koniec spotkania.Przy stanie 1-0 fatalnie przestrzelił z 4 metrów Konsek. Za tydzień Ogień Wola, nieobliczalny beniaminek na pozycji lidera zawita do Woszczyc. Kiedyś takich gości roznosiliśmy u siebie po 3-0. Zobaczmy czy jesteście w stanie przejść samych siebie.( no tesco! no grunt! no karabasz!!!)