LKS Woszczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Tabela ligowa

C-klasa » Tychy
1. ABR Tychy 23 bz
2. Studzionka II 22 plus
3. LKS Mizerów 22 minus
4. LKS Woszczyce 22 bz
5. Cielmice II 18 bz
6. LKS Brzeźce 13 bz
7. Orzesze II 6 bz
8. Miedźna 5 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Cielmice II - Miedźna
Orzesze II - LKS Woszczyce
LKS Brzeźce - LKS Mizerów
ABR Tychy - Studzionka II

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Aktualności

4 w plecy z Bojszowami.

  • autor: lkswoszczyce, 2009-09-06 08:56

Kolejny mecz, kolejna przegrana. Panowie piłkarze nie zdają chyba sobie sprawy, iz rywale będą teraz coraz bardziej wymagający. Brak kilku zawodników nie usprawiedliwia naszej gry. Kilka składnych akcji to za mało w meczu przeciwko piłkarzom, którzy  praktycznie w takim samym zestawieniu w zeszłym tygodniu ulegli juniorom Krupińskiego 8-2. 

LKS Woszczyce 0-4 GTS II Bojszowy

Sprostowanie informacji dotyczące ilości zawodników GTS-u grających w spotkaniu przeciwko Krupińskiemu. Grało Ich tylko 3ch, reszta to inni młodzieżowcy. Za wszelkie utrudnienia przepraszam naszych wszystkich 3, max 4 użytkowników.Następnie przepraszam urażonych piłkarzy, którzy włożyli w to spotkanie całe swoje serce.

Jak wiadomo, nie wszyscy możemy grać i łatwo się komentuje wydarzenia na boisku z boku. Nie mniej mam wrażenie, że w tej chwili mamy po prostu słabych piłkarzy. Chociaż chwała tym co chodzą za obecność na meczach i treningach. Panowie przyłóżcie się do następnego spotkania aby pokazać wszystkim, że jednak grać potraficie.

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [434]
 

autor: pianas 2009-09-06 18:49:09

Profil pianas w Futbolowo NIE...ja k**wa nie wiem skąd wy w tych Woszczycach macie taką bujną wyobraźnie. Ja rozumie że ta wasza strona to taki dupikątek odwiedzany przez 3,4 kumpli, ale czasem może całkiem przypadkiem trafić tutaj ktoś z "zewnątrz" i co on wtedy widzi? A no totalny brak rzetelności, amatorszczyzna i popis ignorancji. <...piłkarzom, którzy  praktycznie w takim samym zestawieniu w zeszłym tygodniu ulegli juniorom Krupińskiego 8-2> Co to wogóle za tekst? Ja rozumiem że wczoraj was ograła drużyna młodzieżowców w której najstarszy zawodnik miał 22 lata, najmłodszy 16 a średnia wychodziła 19, ale sory REZERWA GTSu to nie to samo co JUNIORZY. Dla ścisłości we wczorajszym meczu wystapiło dokładnie aż trzech zawodników którzy wystąpili w meczu z TLJ "A" przeciwko Krupińskiemu. P.S Dla poszerzenie wiedzy autora zapraszam na strony www.gts2bojszowy.futbolowo.pl oraz www.gts.futbolowo.pl Życze owocnej lektury:D


autor: ~emes 2009-09-06 23:06:30

avatar jak taki tekst Cie zdenerwował, to ty musisz miec zagrzanie klawiatury w komentarzach na onecie.to był raczej tekst do piłkarzy , żeby przejzeli na oczy i bardziej sie przykładali.stać ich na więcej i sami to wiedzą. ani słowa krytyki nie pisze o Twoim zespole, grali całkiem ciekawy futbol jak na tak młody zespoł. co za roznica ilu ich grało, chodzio to, iż byli bardzo młodzi.informację uzyskałem od piłkarza grającego w tym meczu. Pewnie sie podniecacsz tym dupimkątkiem czy cos...toś odkrył ameryke , iż jeśmy małym klubem małą miejscowością i tak dalej.


autor: ~pianas 2009-09-07 00:42:51

avatar no wiesz wszystko fajnie wy jestescie małym klubikiem z małej miejscowości, mimo tego gracie se fajnie w tej b klasie i ja sądze że sie spokojnie utrzymacie, przegraliście 2 mecze wysoko i ok można byc złym na zawodników i ich motywować, ale nie w taki niedość że fałszywy to jeszcze bezczelny sposób. Bo co ty myślisz że tako juniorka Krupińskiego by was ograła? No napewno nie w Woszczycach....a tym tekstem sugierujesz zawodnikom że się nawet do ligi juniorów nie nadaja, aż tak marni nie byli!


autor: ~emes 2009-09-07 14:56:17

avatar aleś ty sfrustrowany,cały poprzedni sezon walka o utrzymanie , teraz baty u siebie od młodzieżowców juniorów jeden kit, ogolnie młodych chłopców.brak zaangażowania nieobecnych plus inne pozasportowe sprawy wewnątrzklubowe, o których tutaj wiadomo, że nie wspomnę. Ale komentarz do słabej gry przeciwko teoretytcznie mniej doświadonym zawodnikom jak najbardziej słuszny. fałszywa to była informacja, ze prawie cały skład ten sam. ale fakt iż byli to młodziezowcy jest niezmienny, i o co tyle krzyku. Pozatym skad ty wiesz co ja sugeruje zawodnikom. Sugeruję iż w tym meczu byli słabi i tyle. Miałem napisac , że wszystko wporzo, jak to sie ciągnie juz od dawna. Chwałą za to tym co sie starają.Widze , że musisz dać gdzieś ujście swoim emocjom , nie krępuj się tylko z 3, 4 osoby to czytają 


autor: ~pianas 2009-09-07 15:03:05

avatar dobra spoko, każdy klub ma swoje problemy takie czy inne, Ja w każdym razie powodzenia życze, bo uważam, że są gorsze drużyny w B klasie.


autor: ~emes 2009-09-07 15:10:20

avatar luzz życze powodzenia oczywiście


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Ankiety

Awans w tym sezonie?

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Miedźna 0:3 Studzionka II
LKS Mizerów ABR Tychy
LKS Woszczyce 3:0 LKS Brzeźce
Cielmice II Orzesze II

Ostatnie spotkanie

LKS Woszczyce 3:0 LKS Brzeźce
2014-05-17, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 23
ogółem: 254 527

statystyki szczegółowe