LKS Woszczyce - strona nieoficjalna

Orzesze II - LKS Woszczyce
LKS Brzeźce - LKS Mizerów
ABR Tychy - Studzionka II

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Inauguracja wygrana !

• autor: lkswoszczyce, 2009-08-24 21:37
Inauguracja sezonu przyniosła nam 3 punkty. Nie zapowiadało się na taki wynik, patrząc na nasze sparingi oraz na fakt, iż w drużynie gości kilku zawodników grywało w 4 lidze w poprzednim sezonie. Sędziował nasz ulubieniec, pan Draczyński.

Spotkanie rozpoczeliśmy dobrze, w 15 minucie meczu Marek Konsek pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Asystował Szymon Śmietana. W 20 minucie pan D ukarał naszego zawodnika, Roberta Brudysa żółtą kartką za słowa "wysuwaj sie kur*a" wykrzyknięte w stronę innego naszego zawodnika. Czyli rozpoczął się stary, znany wszystkim sędziowski scenariusz. W 39 minucie Marcin Muras strzelił gola po uderzeniu Grzegorza Budnioka. 3 minuty poźniej ten sam Budniok zagrał ręką niczym wytrawny siatkarz, za co został ukarany żółtą katrką. po kolejnych 3ch minutach sędzia D., wyraźnie niezadowolony z faktu iż idzie nam w miarę łatwo, podyktował karnego dla Łąki. Jak nie trudno się domyśleć - karnego oczywiście nie było. Śmiali się nawet piłkarze naszego przeciwnika. W przerwie trener Pisarek wprowadził 2ch piłkarzy. Po nerwowym okresie gry na naszej połowie dokonaliśmy kolejnych zmian. W 83 minucie rywalami zakręcił Mirek Wichłacz, podał do Szymona Śmietany, a ten wyłożył piłkę Marcinowi Buchcie. Stary lis Budzik, na którego liczy wielu sympatyków naszej jedenastki, ładnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Jak to zwykle bywa, po paru minutach było 2-3, przeciwnik zdobył bramkę po ładnym strzale główką. Momentami ładna gra, kilka ciekawych zagrań. Mimo to nie ustrzegliśmy się kilku rażących błędów, które konieznie należy wyeliminować przed następnym, spotkaniem z Radostowicami. Nie popadajmy w samouwielbienie. Musimy walczyć 2 razy bardziej niż w tym spotkaniu aby z Radostowic przywieść kolejne punkty. Gratulacje dla piłkarzy !

LKS II Łąka 2-3 LKS Woszczyce

-15'Konsek Marek

-39'Muras Marcin

-83'Buchta Marcin

Fotorelacja, statystyki i oceny piłkarzy w menu po prawej.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Awans w tym sezonie?