LKS Woszczyce - strona nieoficjalna

Orzesze II - LKS Woszczyce
LKS Brzeźce - LKS Mizerów
ABR Tychy - Studzionka II

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wywiad z kapitanem Arturem Młoczkiem.

• autor: lkswoszczyce, 2014-02-04 14:13

LKS: Witam. Rozpoczynając nasz wywiad zapytam Cie o aurę za oknem, nastraja do treningu?

Artur Młoczek: Witam czytelników. Oczywiście że tak,lepszej pogody nie można sobie wymarzyć

LKS: W przeszłości trenowałeś na śniegu?

AM: Oczywiście,nie raz się trenowało w śniegu po kolana ale w tym roku aura nas rozpieszcza:)

LKS: Ta zima to zapowiedź udanej rundy?

AM: Mam taką cichą nadzieję,ponieważ tracimy troszkę punktów do czołówki ale wierze głęboko w nasz zespół, że wywalczymy ten upragniony awans.

LKS: Chcąc awansu musimy bezsprzecznie wzmocnić kadrę, co sądzisz o testowanych chłopakach i czy formacja, którą dyrygujesz wymaga wzmocnień?

AM: Moim zdaniem potrzebujemy napastnika i to bezwzględnie, w ostatnim sparingu obrona funkcjonowała w miarę dobrze. Wiadomo parę błędów się przytrafiło ale to pierwszy sparing...zadowolony jestem z lewego obrońcy który był na pierwszym sparingu.

LKS: Wydaje się, iż wszystko idzie w dobrym kierunku. Zaangażowanie zawodników, rozwój infrastruktury klubowej. Polecił byś z czystym sercem nasz klub jakiemuś napastnikowi z wyższej półki?

AM: Z czystym sumieniem,wszystko zmierza w dobrym kierunku ale jest jeszcze parę rzeczy do poprawienia np.punktualność u niektórych zawodników.

LKS: Oraz dyscyplina, której często brakuje, co psuje czasami atmosferę. Ale o to zadba już Piotr Pisarek. Awansujemy z tym trenerem do wyższej klasy?

AM: Myślę,że jak wszyscy wezmą się w garść to nie widzę innego wyjścia jak awans do B klasy,ale to musi każdy chcieć a nie mieć tego za przeproszeniem w dupie....Trener jest najlepszy jaki tylko mógł być i to On wkłada w ten klub najwięcej serca i poświęcenia.

LKS: Wracając do napastników, słyszałeś plotkę o powrocie Tomasza Wiencka do piłki?

AM: Tak, tak słyszałem że parę lat nie grał ale że chce wrócić. Bardzo się z tego cieszę.Podobno kiedyś co miał na nodze to strzelał.

LKS: Kibice liczą na Ciebie jako ostatni element broniący wyniku oraz jako kapitana. Ostatnie słowa skieruj do nich.

AM: W każdym meczu daję z siebie wszystko co tylko mogę,wiadomo niekiedy zdarzają się głupie błędy ale nie ma ideałów. Bardzo dziękuję kibicom, którzy przychodzą na nasze mecze i nas dopingują, dlatego jeśli uda nam się wywalczyć awans zadedykujemy go właśnie naszym kibicom. (chwila zastanowienia) No i bardzo potrzebujemy naszych kibiców w rewanżowym meczu z Sokołem.

LKS: Dzięki za wywiad, życzymy pomyślności.

AM: Dziękuję Bardzo Pozdrawiam:)

autor: ~Gniazdo ! 2014-02-04 16:42:13

avatar Jazdaaa Dooo Gniazdaaa ! oo !

Autor: Treść:pozostało znaków:

Awans w tym sezonie?